Bisiklet Dostu İşveren Uygulama Eğitimi Düzenlendi

CFE Cycle Friendly Employer Certification – Bisiklet Dostu İşveren Uygulama Eğitimine katılan, 19-20 Aralık 2020 tam günlerini ayıran, saha çalışmalarını yürütmek üzere yetkilendirmek istediğimiz Aday DENETÇİ katılımcılarına teşekkrüelr. Bir aşamayı daha tamamladınız tebrikler.
Yaptıkalrı İŞVEREN ve DENETÇİ web uygulamaalrı tamamlayan ve sunan arkadaşlara teşekkürler. Eksik olan arkadaşalr için lütfen DOSYALA bölümünden YÖNERGELERİ takip ederek tamamlayınız. CFE web sitesindeki açılan geçici hesaplar ARALIK sonunda kaldırıalcaktır.
CFE Proje Genel Sekreterliğini yürüten sayın Aslı Kaya  hocamada yazışma ve önerileri düzenleme konusundaki hazırlıkalrı için teşekkürler.
CFE Bisiklet Dostu İşveren sertifikasyon projesi üyesi olduğumuz ECF Avrupa Bisikletçiler Federasyonu tarafıdann 2014 yılıdna başlatılan bir Akıllı Enerji ( Intelligent Energy) projesidir. İŞVEREN lern kurumlarında bisiklet kültürünü yaymayı, işe gitmek için çevre dostu ulaşım aracı bisikleti kullanan çalışanlarının ihtiyaçlarını kolaylaştırmak, çevre dostu sağlık dostu kurumsal kapasite için yatırım yapmalarını hedeflemektedir. Bike2Work bisiklet iile işe giden çalışanların verim artışnı sağlamak üzere alınan tedbirleride uluslararası bir CFE sertifikası ile ödüllendirilmek üzere yürütülmektedir. Türkiye 17. ülke olarak katılım sağlamış, konsorsiyma katılmak üzere ENVERÇEVKO derneği oalrak hazırladığımız başvuru CFE yönetim komitesi tarafından olumlu sonuçlanmıştır. Kurumların Bisiklet dostu uygulamaları yapacak deneyim bilgi ve iyi uygulama paylaşımları ile de destekleneceği bu sereçte 2021 yılında 12-15 arası işvereni UUSLARARASI BİSİKLET DOSTU İŞVEREN SERTİFİKASI ile sertifikalandırmak istiyoruz bunu önemsiyoruz.
Selam ve sevgiler.

Benzer Yazılar